PNEUSERVIS - AUTOSERVIS Lingov

  Kontakt : 055/671 46 24

   Mobil: 0911 131 525

Copyright © 2012 MTM Centrum. All Rights Reserved.

MTM CENTRUM

PneuServis

Pneuservisné služby vykonávame na moderných strojoch europských výrobcov, ktoré sú pravidelne kalibrované fy Homola. Odborná výmena kolies (pneu, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík. Ponúkame Vám pneuservisné služby pre osobné, VAN, offroad automobily a užitkové automobily do 3,5 t.


    Pracujeme s diskami do veľkosti 24"

    Ponúkame bezpečné prezúvanie nízkoprofilových a runflatových pneumatík pomocou prídavného ramena Sice.

NOVINKY

Služby :

Sada na opravu pneumatík

Vodiči, ktorí sa na vozovkách pohybujú už dlhšiu dobu sa určite aspoň raz stretli s problémom defektu na pneumatike. Naše vozovky poskytujú naozaj veľa príležitostí k prerazeniu pneumatiky. Defektní pneu

Výmena takejto poškodenej pneumatiky v teréne však vyžaduje určitú manuálnu zručnosť a hlavne nutnosť vlastniť neporušenú rezervnú pneumatiku, hever a základné sady kľúčov. Neskúseným vodičom mnohokrát neostáva nič iné, len si zavolať drahú odťahovú službu. A v takýchto prípadoch Vám ponúkame riešenie rýchlych a jednoduchých opráv takto poškodených pneumatík. Týmto riešením je tesniaca hmota SLIME.

Bezpečnostné šruby

Asi ani netreba pripomínať, aké je dôležité si svoje auto chrániť. Po svete behá už príliš veľa „zvedavcov“ na to, aby sme túto záležitosť nechali len tak, na náhodu. Uvedomuje si to aj jedna konkrétna firma spoza veľkej mláky, ktorá si hovorí McGard. Táto pôvodom americká firma bola založená už v roku 1964 s jasným cieľom – ponúknuť istú formu bezpečnosti. Jej náplňou práce je totižto výroba bezpečnostných skrutiek a matíc nielen pre kolesá. Produktové portfólio si predstavíme nižšie.

Pneuhotel - uskladnenie

Pokiaľ nemáte vhodné skladovacie priestory, nechajte si uskladniť pneumatiky v našom servise, kde Vám garantujeme správnosť uskladnenia Vašich pneumatík a zaistíme Vám tak ich maximálnu životnosť.

Doplnky:

Rôzne druhy podľa vyberu na objednávku

Disky:

Pri nákupe elektrospotrebičov sme si už zvykli na štítky označujúce spotrebu energie. Podobné opatrenie nás čaká aj pri pneumatikách. Pneumatiky vyrobené od júla 2012 už budú musieť byť označované obrázkom (viac obrázok dole). Takže zákazník bude mať ihneď informácie o priľnavosti za mokra, efektívnosti spotreby paliva a vonkajšej hlučnosti.

Viac...

Nové označovanie pneumatík
eu_stitky

CEMB C73

vyvažovačka s LCD monitorom, automatické načítavanie dvoch rozmerov

CEMB C71

SICE S43 5x

S ramenom Sice PT 250 pre nízkoprofi lové pneumatiky a pneumatiky RUN FLAT a PAX.

Ponúkame pneumatiky týchto značiek:

Pneumatiky:

Novinka 2016:

Zimná Pneumatika

WinterContact™ TS 860

« Späť

Likvidácia pneumatík

Zabezpečujeme bezplatné preberanie odpadových pneumatík a ich likvidáciu. Podľa zákona

č. 79/2015 Z. z. Zákon o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

novinka2